شرکت اسپیس سازان حدید

تولید کننده اسپیس فریم (سازه های نمایشگاهی)

  • 09123644722 اسپیس سازان حدید
  • 09121818842 اسپیس سازان حدید
  • info(at)spacesazanhadid(dot)ir اسپیس سازان حدید

اسپیس

9 خرداد 1403
غرفه و نمایشگاه اسپیس و اسپیس فریم اسپیس سازان حدید اجرای غرفه اجرای سالن و نمایشگاه اسپیس اسپیس فریم اجاره اسپیس دست دوم
فروش اسپیس و اسپیس فریم

اسپیس (اسپیس فریم Space Frame) یا داربست نمایشگاهی، نوعی سازه مشبک فلزی است که از اعضای باربر لوله‌ای یا توخالی به هم پیوسته تشکیل شده است. این اعضا با اتصالات مفصلی به یکدیگر متصل می‌شوند و در نهایت فضایی سه‌ بعدی و شبکه‌ ای ایجاد می‌کنند.

اسپیس ها به دلیل ساختار هندسی خاص خود، استحکام و پایداری بالایی دارند و می‌توان از آن‌ ها برای ساخت انواع مختلف سازه ‌ها، از جمله غرفه‌ های نمایشگاهی، سالن‌ های موقت، سوله ‌ها، پل‌ ها، آشیانه هواپیما و حتی خانه‌ ها استفاده کرد.

جهت خرید اسپیس یا اسپیس فریم به صفحه محصولات شرکت اسپیس سازان حدید مراجعه کنید.

اسپیس (اسپیس فریم) چیست؟

اسپیس (اسپیس فریم Space Frame) یا داربست نمایشگاهی، نوعی سازه مشبک فلزی است که از اعضای باربر لوله‌ای یا توخالی به هم پیوسته تشکیل شده است. این اعضا با اتصالات مفصلی به یکدیگر متصل می‌شوند و در نهایت فضایی سه‌ بعدی و شبکه‌ ای ایجاد می‌کنند.

اسپیس ها به دلیل ساختار هندسی خاص خود، استحکام و پایداری بالایی دارند و می‌توان از آن‌ ها برای ساخت انواع مختلف سازه ‌ها، از جمله غرفه‌ های نمایشگاهی، سالن‌ های موقت، سوله ‌ها، پل‌ ها، آشیانه هواپیما و حتی خانه‌ ها استفاده کرد.

جهت خرید اسپیس یا اسپیس فریم به صفحه محصولات شرکت اسپیس سازان حدید مراجعه کنید.


کاربرد اسپیس (فریم) ها

اسپیس ها به دلیل ویژگی های منحصر به فردی مانند استحکام بالا، وزن کم، نصب سریع و آسان، تنوع پذیری و زیبایی ظاهری، کاربردهای بسیار متنوعی در صنایع مختلف دارند. در ادامه به برخی از مهم ترین کاربردهای اسپیس فریم ها که کادر شرکت اسپیس سازان حدید در آن زمینه فعالیت دارد اشاره می کنیم:

 

1. ساخت و ساز با اسپیس سازان حدید :

سوله و سالن با اسپیس فریم :

از اسپیس ها می توان برای ساخت سوله و سالن های ورزشی، نمایشگاهی، کارگاهی، انبار و ... در ابعاد و اشکال مختلف استفاده کرد. این سازه ها به دلیل استحکام بالا و وزن کم، گزینه ای ایده آل برای ساخت سوله و سالن های با دهانه های بزرگ هستند. در صورت تمایل به سفارش اسپیس فریم یا یست اسپیس فریم با اسپیس سازان حدید در ارتباط باشید.


پل با اسپیس و بست اسپیس فریم :

از اسپیس ها می توان برای ساخت پل های موقت و دائمی در مناطق مختلف استفاده کرد. این پل ها به دلیل سرعت نصب بالا و قابلیت جابجایی، در مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله بسیار کاربردی هستند. در صورت تمایل به سفارش اسپیس یا یست اسپیس فریم با اسپیس سازان حدید در ارتباط باشید.


سقف با اسپس فریم :

از اسپیس ها می توان برای ساخت سقف فرودگاه ها، استادیوم ها، سالن های همایش و ... استفاده کرد. این نوع سقف ها به دلیل زیبایی ظاهری و نورپردازی قابل انعطاف، جلوه ای منحصر به فرد به سازه می دهند. در صورت تمایل به سفارش اسپیس فریم یا یست اسپیس فریم با اسپیس سازان حدید در ارتباط باشید.

 

2. نمایشگاه ها و رویدادهای اسپیس سازان حدید:

غرفه سازی با اسپیس :

اسپیس ها به دلیل تنوع پذیری و قابلیت نصب سریع، گزینه ای ایده آل برای ساخت غرفه های نمایشگاهی هستند. با استفاده از این سازه ها می توان غرفه هایی با طرح ها و رنگ های مختلف و متناسب با نیاز هر کسب و کاری طراحی و اجرا کرد. در صورت تمایل به سفارش اسپیس یا بست اسپیس فریم با اسپیس سازان حدید در ارتباط باشید.


استیج و سن اسپیس فریم :

از اسپیس ها می توان برای ساخت استیج و سن در مراسم مختلف مانند کنسرت ها، تئاترها، سخنرانی ها و ... استفاده کرد. این سازه ها (اسپیس و اسپیس فریم) به دلیل استحکام بالا و قابلیت تغییر ارتفاع، برای اجراهای مختلف مناسب هستند. در صورت تمایل به سفارش اسپیس فریم یا یست اسپیس فریم با اسپیس سازان حدید در ارتباط باشید.

 

دکور و المان های تزئینی با اسپیس فریم و بست اسپیس :

از اسپیس ها می توان برای ساخت دکور و المان های تزئینی در نمایشگاه ها، رویدادها و مکان های مختلف استفاده کرد. این سازه ها به دلیل قابلیت نورپردازی، جلوه ای زیبا و چشم نواز به فضا می دهند. در صورت تمایل به سفارش اسپیس با اسپیس سازان حدید در ارتباط باشید.

 

3. سایر کاربردهای اسپیس :

سایبان و آلاچیق اسپیس سازان حدید :

از اسپیس ها می توان برای ساخت سایبان و آلاچیق در باغ ها، ویلاها، رستوران ها و ... استفاده کرد. این سازه ها به دلیل مقاومت بالا در برابر باد و باران، گزینه ای مناسب برای ایجاد فضای سایه دار در فضای باز هستند. در صورت سفارش با استپیس سازان حدید در تماس باشید.

 

مجسمه و سازه های هنری اسپیس سازان حدید :

از اسپیس ها می توان برای ساخت مجسمه ها و سازه های هنری حجمی با طرح های مختلف استفاده کرد. این سازه ها به دلیل وزن کم و قابلیت حمل و نقل آسان، برای نصب در مکان های مختلف مناسب هستند. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه اسپیس سازان حدید مراجعه فرمایید.

 

حصار و پارتیشن اسپیس سازان حدید :

از اسپیس ها می توان برای ساخت حصار و پارتیشن در مکان های مختلف مانند کارخانه ها، انبارها، سالن های ورزشی و ... استفاده کرد. این سازه ها به دلیل نصب سریع و آسان و قابلیت جابجایی، برای جداسازی فضاها ایده آل هستند. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه اسپیس سازان حدید مراجعه فرمایید.

مزایای اسپیس ها

مزایای کلی

مقاومت و پایداری بالا:

اسپیس ‌ها از ساختارهای فضایی تشکیل شده‌اند که به آنها استحکام و پایداری قابل توجهی در برابر بارهای مختلف مانند برف، باد و زلزله می‌دهد.

 

وزن کم:

به دلیل استفاده از آلومینیوم یا فولاد باکیفیت در ساخت اسپیس ‌ها، وزن آنها در مقایسه با سایر سازه‌های مشابه مانند تیرآهن و بتن بسیار کم است. این امر باعث سهولت در حمل و نقل و نصب آنها می‌شود.

 

سرعت ساخت و نصب بالا:

قطعات اسپیس به صورت پیش‌ساخته شده و با اتصالات پیچ و مهره‌ای به یکدیگر متصل می‌شوند. این امر باعث می‌شود که ساخت و نصب آنها به سرعت انجام شود. کادر مجرب اسپیس سازان حدید با صابقه فعالیت در این زمینه، سهولت و سرعت نصب سازه های شما را افزایش می دهند.

 

معماری انعطاف‌پذیر:

اسپیس ها را می‌توان در اشکال و ابعاد مختلف طراحی و اجرا کرد. این امر باعث می‌شود که از آنها برای ساخت انواع مختلف سازه‌ها مانند غرفه‌های نمایشگاهی، سوله‌ها، سالن‌های ورزشی، سایبان‌ها و پل‌ها استفاده شود.

 

قابلیت عبور تاسیسات:

فضای داخلی اسپیس ها به گونه‌ای است که می‌توان به راحتی انواع تاسیسات مانند لوله‌های آب، فاضلاب، برق و تهویه مطبوع را از آنها عبور داد.

 

نورپردازی:

می‌توان از اسپیس ‌ها برای ایجاد نورپردازی‌های مختلف و زیبا استفاده کرد. اسپیس سازان حدید به وسیله ی مهندسان با تجربه خود توانایی اجرای انواع طرح های نورپردازی مد نظر شما را دارد.

 

زیبایی ظاهری:

اسپیس ‌ها با ظاهر مدرن و شکیل خود، می‌توانند به زیبایی نما و دکوراسیون داخلی و خارجی سازه ‌ها اضافه کنند. شرکت اسپیس سازان حدید به کمک کارگاه اختصاصی آبکاری حدید کرج_تهران به سازه های اسپیس، اسپیس فریم و بست اسپیس فریم خود، رنگ و جلا خیره کننده اب می بخشد.

 

قابلیت بازیافت:

قطعات اسپیس در پایان عمر مفید خود قابل بازیافت هستند. شرکت اسپیس سازان جدید اسپیس و اسپیس فریم های دست دوم شمارا خریداری میکند.

 

مقرون به صرفه:

با توجه به مزایایی که گفته شد، اسپیس ها در مقایسه با سایر سازه‌های مشابه، می‌توانند مقرون به صرفه تر باشند. شرکت اسپیس سازان حدید اسپیس را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد.

 

مزایای زیست محیطی

مصرف کم مصالح با اسپیس سازان حدید:

به دلیل ساختار فضایی اسپیس ‌ها، برای ساخت آنها به مصالح کمتری نسبت به سایر سازه‌های مشابه نیاز است.

کاهش ضایعات با اسپیس سازان حدید:

قطعات اسپیس به صورت پیش‌ساخته شده و با دقت بالا تولید می‌شوند. این امر باعث می‌شود که ضایعات ساختمانی آنها به حداقل برسد.

 

قابلیت بازیافت محصولات اسپیس سازان حدید:

در پایان عمر مفید، قطعات اسپیس قابل بازیافت هستند. شرکت اسپیس سازان جدید اسپیس و اسپیس فریم های دست دوم شمارا خریداری میکند.

انواع اسپیس

 انواع اسپیس بر اساس شکل:

 

اسپیس ها بر اساس شکل هندسی اعضای اصلی خود به دسته های زیر تقسیم می شوند:

1. اسپیس خطی:

از اعضای طولی و اتصالات مستقیم تشکیل شده است.

ساده ترین و متداول ترین نوع اسپیس است.

برای ساخت سازه های ساده و با دهانه کم مناسب است.

به عنوان خرپا در ساخت سقف، سوله و پل کاربرد دارد.

2. اسپیس مثلثی:

از اعضای طولی، اتصالات مستقیم و اعضای مورب تشکیل شده است.

به دلیل شکل مثلثی، استحکام و پایداری بیشتری نسبت به نوع خطی دارد.

برای ساخت سازه های پیچیده تر و با دهانه بیشتر مناسب است.

در ساخت انواع مختلف غرفه نمایشگاهی، استخر، آلاچیق و ... کاربرد دارد.

 

3. اسپیس مربعی:

از اعضای طولی، اتصالات مستقیم و اعضای مورب عمود برهم تشکیل شده است.

از نظر استحکام و پایداری بین نوع خطی و مثلثی قرار دارد.

برای ساخت سازه هایی با اشکال هندسی پیچیده تر مناسب است.

در ساخت غرفه های نمایشگاهی، سالن های همایش و ... کاربرد دارد.

 

4. اسپیس منحنی:

از اعضای منحنی و اتصالات مخصوص تشکیل شده است.

برای ساخت سازه های با اشکال منحنی و غیر هندسی مناسب است.

از نظر ظاهری زیبا و چشمگیر هستند.

در ساخت سایبان، ورودی غرفه های نمایشگاهی، المان های تزیینی و ... کاربرد دارد.

 

 

5. اسپیس نوع Z:

شبیه به نوع مثلثی است، اما با اتصالات زاویه دار.

به دلیل شکل خاص اتصالات، نصب و برچیدن آن آسان تر است.

برای ساخت سازه های موقت و نمایشگاهی مناسب است.

 

6. اسپیس نوع L:

از اعضای L شکل و اتصالات مخصوص تشکیل شده است.

برای ساخت سازه های با ارتفاع کم و دهانه های کوتاه مناسب است.

در ساخت پیشخوان، پارتیشن و ... کاربرد دارد.

 

7. اسپیس نوع 30 در 30:

از اعضای با ضخامت 30 میلی متر و اتصالات مخصوص تشکیل شده است.

از قوی ترین نوع اسپیس ها محسوب می شود.

برای ساخت سازه های با دهانه های بزرگ و بارگذاری های سنگین مناسب است.

در ساخت سوله، hangar، پل و ... کاربرد دارد.

   

انواع اسپیس بر اساس اندازه

اسپیس ها در ابعاد مختلفی تولید می شوند که به طور کلی به دو دسته ی استاندارد و غیر استاندارد تقسیم می شوند:

 

اسپیس های استاندارد:

ابعاد: ابعاد اسپیس های استاندارد معمولا بین 15 سانتی متر تا 4 متر متغیر است.

کاربرد: این نوع اسپیس ها برای ساخت انواع سازه های مختلف از جمله غرفه های نمایشگاهی، استیج ها، سوله ها و پوشش سقف ها به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایا:

تنوع بالا در ابعاد و اشکال

سهولت در حمل و نقل و نصب

استحکام و مقاومت بالا

قابلیت استفاده مجدد

زیبایی ظاهری

  

 

اسپیس های غیر استاندارد

ابعاد: این نوع اسپیس ها با توجه به نیاز و سفارش مشتری در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شوند.

کاربرد: اسپیس های غیر استاندارد معمولا برای ساخت سازه های خاص و منحصر به فرد که نیاز به ابعاد ویژه دارند، استفاده می شوند.

مزایا

قابلیت انعطاف پذیری بالا در طراحی و اجرا

امکان خلق فضاهای خاص و چشم نواز

پاسخگویی به نیازهای ویژه مشتریان

 

در اینجا برخی از رایج ترین ابعاد اسپیس های استاندارد را مشاهده می کنید:

15 سانتی متر: این کوچکترین سایز اسپیس است و برای ساخت سازه های کوچک و ماکت ها استفاده می شود.

30 سانتی متر: این سایز برای ساخت غرفه های نمایشگاهی کوچک، استندها و پارتیشن ها مناسب است.

60 سانتی متر: این سایز برای ساخت غرفه های نمایشگاهی بزرگتر، سوله ها و پوشش سقف ها کاربرد دارد.

90 سانتی متر: از این سایز برای ساخت سازه های حجیم تر مانند استیج ها و سازه های موقت استفاده می شود.

120 سانتی متر: این بزرگترین سایز اسپیس های استاندارد است و برای ساخت سازه های بسیار بزرگ و با دهانه های عریض مناسب می باشد.

علاوه بر ابعاد، اسپیس ها در ضخامت های مختلفی نیز تولید می شوند. ضخامت اسپیس نشان دهنده ی میزان استحکام و تحمل بار آن است. اسپیس های ضخیم تر برای ساخت سازه هایی که نیاز به تحمل بار بیشتری دارند، مناسب هستند.

 

انتخاب نوع و سایز اسپیس به عوامل مختلفی از جمله نوع سازه، ابعاد مورد نظر، بار وارده و بودجه بستگی دارد.

 

 

انواع اسپیس بر اساس ضخامت

دسته‌بندی اسپیس ‌ها بر اساس ضخامت، به طور کلی به دو دسته اصلی تقسیم می‌شود:

 

1. اسپیس سبک:

ضخامت لوله‌ها: 1 تا 2 میلی‌متر

کاربرد: ساخت غرفه‌های نمایشگاهی، سازه‌های موقت، پوشش سقف کاذب و...

مزایا: وزن کم، حمل‌ونقل آسان، قیمت مناسب، نصب سریع و آسان

معایب: تحمل بار محدود، استحکام پایین‌تر

2. اسپیس سنگین:

ضخامت لوله‌ها: 2 میلی‌متر به بالا

کاربرد: ساخت سوله، سالن‌های ورزشی، استخر، پل و...

مزایا: تحمل بار بالا، استحکام زیاد، عمر طولانی

معایب: وزن سنگین، حمل‌ونقل دشوارتر، قیمت بالاتر، نصب پیچیده‌تر

علاوه بر این دسته‌بندی کلی، در برخی منابع، اسپیس ها را بر اساس ضخامت به دسته‌های ریزتر نیز تقسیم می‌کنند، مانند:

اسپیس فوق سبک: ضخامت لوله‌ها کمتر از 1 میلی‌متر

اسپیس نیمه ‌سنگین: ضخامت لوله‌ها بین 1 تا 2 میلی‌متر

اسپیس خیلی سنگین: ضخامت لوله‌ها 3 میلی‌متر به بالا

 

انواع اسپیس بر اساس جنس بدنه

اسپیس ها را می‌توان بر اساس جنس بدنه به دسته‌های زیر تقسیم کرد:

1. اسپیس آلومینیومی:

مزایا:

سبک وزن

مقاوم در برابر زنگ زدگی

مناسب برای کاربردهای موقت و دائمی

قابلیت رنگ آمیزی

مقرون به صرفه

معایب:

مقاومت پایین تر نسبت به نوع فولادی

نامناسب برای دهانه های بزرگ

 

2. اسپیس فولادی

مزایا:

مقاومت بالا

مناسب برای دهانه های بزرگ

قابلیت تحمل بارهای سنگین

معایب:

سنگین تر از نوع آلومینیومی

زنگ زدگی

قیمت بالاتر

 

3. اسپیس گالوانیزه:

مزایا:

مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی

مناسب برای محیط های مرطوب و خورنده

طول عمر بالا

معایب:

سنگین تر از نوع آلومینیومی

قیمت بالا

 

4. اسپیس ترکیبی:

مزایا:

ترکیبی از مزایای انواع آلومینیومی و فولادی

مناسب برای کاربردهای خاص

معایب:

قیمت بالا

پیچیدگی ساخت

 

در ادامه به برخی از کاربردهای هر نوع اسپیس اشاره می‌کنیم:

اسپیس آلومینیومی: غرفه‌های نمایشگاهی، سقف کاذب، استندهای تبلیغاتی، سازه‌های موقت

اسپیس فولادی: سوله‌های ورزشی، پل‌ها، استخرها، سازه‌های دائمی

اسپیس گالوانیزه: سازه‌های ساحلی، استخرها، گلخانه‌ها، مزارع پرورش ماهی

اسپیس ترکیبی: برج‌های مخابراتی، سکوهای نفتی، پل‌های معلق

 

مراحل کلی نصب اسپیس ها

آماده سازی محل نصب:

تسطیح زمین: محل نصب باید کاملا صاف و تراز باشد تا از لق شدن و ناپایداری سازه جلوگیری شود.

جانمایی ستون ها: با توجه به نقشه سازه، محل دقیق ستون ها مشخص و علامت گذاری می شود.

ایجاد فونداسیون: برای ستون های اصلی، فونداسیون مناسب با عمق و ابعاد کافی اجرا می شود.

 

نصب ستون ها:

قرار دادن ستون ها در محل: ستون ها به کمک جرثقیل در محل های تعیین شده قرار داده می شوند.

شاقول کردن ستون ها: با استفاده از شاقول و تراز، ستون ها به صورت کاملا عمودی تنظیم می شوند.

ثابت کردن ستون ها: ستون ها به وسیله بولت، پلیت و بتن به فونداسیون یا زمین محکم می شوند.

نصب خرپاها:

اتصال خرپاها به ستون ها: خرپاها با استفاده از بست های مخصوص به ستون ها متصل می شوند.

تراز کردن خرپاها: با استفاده از تراز و ابزارهای دقیق، خرپاها در یک سطح و به صورت تراز قرار داده می شوند.

ثابت کردن خرپاها: اتصالات خرپاها به ستون ها به وسیله پیچ و مهره محکم می شوند.

پوشش دهی:

نصب panelling: پانل های پوشش دهنده مانند ساندویچ پانل یا ورق های فلزی بر روی خرپاها نصب می شوند.

آب بندی اتصالات: محل درزها و اتصالات پانل ها با استفاده از مواد عایق و آب بندی مناسب، عایق بندی می شوند.

نصب تجهیزات:

نصب درب و پنجره: درب ها و پنجره ها در محل های تعیین شده بر روی پانل ها نصب می شوند.

نصب سیستم های برقی و تهویه: سیم کشی برق، سیستم های روشنایی، تهویه مطبوع و سایر تجهیزات مورد نیاز در داخل سازه نصب می شوند.


نکات مهم در نصب اسپیس:

رعایت دقیق نقشه و دستورالعمل های نصب: برای اطمینان از استحکام و پایداری سازه، باید تمام مراحل نصب به دقت مطابق با نقشه و دستورالعمل های ارائه شده توسط تولید کننده انجام شود.

استفاده از ابزار و تجهیزات مناسب: برای نصب اسپیس باید از ابزار و تجهیزات مناسب و استاندارد استفاده شود.

رعایت نکات ایمنی: هنگام کار با اسپیس باید از تجهیزات ایمنی مانند کلاه ایمنی، عینک و کفش ایمنی استفاده شود.

استفاده از نصاب های مجرب: برای اطمینان از کیفیت و ایمنی نصب، توصیه می شود از نصاب های مجرب و متخصص در این زمینه استفاده شود.

 

توجه:

به دلیل پیچیدگی های فنی و تنوع در ابعاد و مدل های مختلف اسپیس ، ارائه جزئیات دقیق تر در مورد مراحل نصب نیازمند بررسی اطلاعات مربوط به سازه مورد نظر شما (مانند نقشه، مشخصات فنی و ...) می باشد.

در صورت تمایل به دریافت راهنمایی دقیق تر، می توانید با ارائه اطلاعات بیشتر در مورد اسپیس خود، از مشاوره متخصصان در این زمینه بهره مند شوید.

 

نکاتی در مورد انتخاب و خرید اسپیس:

در هنگام انتخاب و خرید اسپیس، باید به نکات زیر توجه کرد:

نوع کاربرد: اولین قدم، تعیین نوع کاربرد اسپیس است. با توجه به نوع کاربرد، باید نوع اسپیس ، ابعاد و ضخامت لوله‌ها، و نوع اتصالات را انتخاب کرد.

کیفیت: دومین قدم، توجه به کیفیت اسپیس است. اسپیس باید از مواد اولیه مرغوب ساخته شده باشد و دارای استانداردهای لازم باشد.

قیمت: سومین قدم، توجه به قیمت اسپیس است. قیمت اسپیس به نوع، ابعاد، ضخامت لوله‌ها، و نوع اتصالات آن بستگی دارد.

برند: چهارمین قدم، توجه به برند اسپیس است. برندهای معتبر اسپیس ، کیفیت و خدمات پس از فروش بهتری ارائه می‌کنند.


 

جمع‌بندی

اسپیس ‌ها نوعی سازه پیش ساخته و سبک هستند که از قطعات مثلثی یا چهارضلعی تشکیل شده‌اند. این قطعات که از جنس آلومینیوم یا فولاد هستند، با استفاده از اتصالات مفصلی به یکدیگر متصل می‌شوند و در نهایت، یک شبکه فضایی سه بعدی ایجاد می‌کنند.

 

اسپیس ‌ها به دلیل مزایای متعددی که دارند، در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از مهم‌ترین این مزایا عبارتند از سبکی و استحکام بالا، سرعت نصب و برچیدن، ظاهر زیبا و مدرن، قابلیت انعطاف‌پذیری، قابلیت شستشو و رنگ‌آمیزی، طول عمر بالا، مقرون به صرفه بودن، و ایمنی بالا.

از جمله کاربرد های اسپیس و اسپیس فریم می توان به موارد زیر اشاره کرد :

غرفه های نمایشگاهی، سالن نمایشگاهی، قاب بنر، استیج، سوله های نمایشگاهی، موکب، سایبان و انواع سازه های اسپیس فریم

در هنگام انتخاب و خرید اسپیس ، باید به نوع کاربرد، کیفیت، قیمت، و برند آن توجه کرد. کادر اسپیس سازان حدید برای مشاوره رایگان در خرید اسپیس یا بست اسپیس در کنار شماست.

شرکت اسپیس سازان حدید در زمینه اسپیس و اسپیس فریم در ایران فعالیت دارد. فعالیت این شرکت در زمینه ی فروش و اجاره ی اسپیس و اسپیس فریم  تولیدی خود می باشد. همچنین شرکت اسپیس سازان حدید اسپیس و اسپیس فریم دست دوم را به صورت فروش و اجاره عمده و جزِیی را در تهران و کرج و همچنین سراسر ایران انجام می دهد.