شرکت اسپیس سازان حدید

تولید کننده اسپیس فریم (سازه های نمایشگاهی)

  • 09123644722 اسپیس سازان حدید
  • 09121818842 اسپیس سازان حدید
  • info(at)spacesazanhadid(dot)ir اسپیس سازان حدید

مراجعه و کارشناسی

9 خرداد 1403
اسپیس سازان حدید
کارشناسی اسپیس و اسپیس فریم

احداث سازه اسپیس و اسپیس فریم برای افرادی که تجربه و تخصص کافی در این زمینه را ندارند، می تواند خسارت های زیادی را به وجود اورد.

فرایند نصب اسپیس و اسپیس فریم از اهمیّت بسیار بالایی برخوردار است. رعایت نکردن نکات استاندارد ها و تکمیلی در زمینه ی اسپیس و اسپیس فریم می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما به وجود آورد. به طور کلی فاکتورهایی همچون: ارتفاع سقف، متراژ، تعداد ستون‌ها، اتّصالات اسپیس‌ فریم‌ها، اسپیس و... باید پیشبینی شود تا فرآیند احداث سازه اسپیس و اسپیس فریم با موفّقیت انجام شود. کارشناسان شرکت اسپیس سازان حدید به دلیل داشتن تخصص و 20 سال تجربه در زمینه اسپیس و اسپیس فریم میتوانند، طرح های مطلوب با رعایت کلیه ی استاندارد ها را در اختیار شما قرار دهند. و با راهکار های تخصصی مقاومت سازه ی اسپیس و اسپیس فریم را تا چندین برابر افزایش دهند. سازه های اسپیس و اسپیس فریم در اکثر فضاها و محیط های جغرافیایی قابلیت استفاده و نصب را دارند. اما نکات دیگری مانند فضای نصب، مدت نصب، مکان نصب و... بسیار حائز اهمیت است. کارشناسان شرکت اسپیس سازان حدید برای آسایس خاطر شما از جهت ایمنی و استحکام سازه در اسرع وقت برای بازدید از محیط و کارشناسی در دسترس قرار میگیرند. ما بهترین و کاربردی ترین نوع سازه اسپیس و اسپیس فریم را نسبت به بوجه در نظر گرفنه شده، به شما پیشنهاد میدهیم.

بنا به درخاست مشتری و برای ثبت سفارش اسپیس و اسپیس فریم و بست اسپیس فریم کارشناس به محل تعیین شده برای نصب اسپیس و اسپیس فریم و بست اسپیس فریم مراجعه میکند. متراژ های مورد نیاز اسپیس و اسپیس فریم را اندازه گیری میکند. همچنین تمامیه شرایط آب و هوایی (باد، طوفان، باران و...) و شرایط محیطی کار (وجود موانع، پیچش، خمش و...) را در نظر میگیرد. ممکن است این شرایط مانع از نصب اسپیس و اسپیس فریم در محل شود. و یا در آینده بر استحکام و مقاومت سازه ی اسپیس و اسپیس فریم اثر مخرب داشته باشد. سپیس بهترین نقشه درخاستی برای سازه اسپیس و اسپیس فریم را آماده نصب میکند. کارشناس پس از آماده کردن نقشه مورد نیاز میزان ارتفاع و طول و عرض مناسب اسپیس و اسپیس فریم را ارائه میدهد. تا سازه اسپیس و اسپیس فریم استحکام خود را در هر شرایطی داشته باشد.